ام جی – mg

روکش صندلی ام جی (MG) که توسط یک شرکت چینی برای مدل خودروی ام جی خود دوخته بود و به دلیل طراحی زیبا نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

استفاده از روکش مانع از پارگی، سابیدگی و لگه کیری صندلی خودرو می شود. روکش صندلی همچنین باعث ایجاد ظاهری زیبای در خودروی می شود.

روکش صندلی ام جی با توجه به طرح داخلی خودرو و جنس تودوزی برای خودروی موردنظر طراحی شده است. این روکش صندلی قابل شست و شو بود و در برابر آتش سوزی، سابیده شدن و لگه بسیار مقاوم می باشد.

روکش صندلی ام جی
انواع روکش صندلی ام جی (MG) از نوع جنس
روکش صندلی ام جی دارای دو مدل MG 360 و MG G6 با جنس های  مختلف و طراح های زیبای دوخته شده است.

جنس پارچه: بعضی از افراد جنس پارچه ای روکش صندلی را می پسندند و با آن احساس راحتی بیشتری دارند. استفاده از روکش با جنس پارچه این مزیت را دارد که در تابستان داغ نمی کند.

جنس چرم: استفاده از جنس چرم علاوه بر دادن زیبایی به روکش صندلی، دارای طول عمر بالا نیز می باشد. پاک کردن کثیفی از روی جنس چرم راحت می باشد.

جنس مخمل: اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که مدل  روکش چرمی و پارچه ای را دوست ندارید از روکش مخملی استفاده کنید. این روکش های مخملی دارای ظرافت و نرمی خاصی می باشند.

 شما می توانید هر نوع جنس را با توجه به سلیقه خود خرید کنید و نگران نصب یا تعویض آن نباشد برای راحتی شما نصب روکش صندلی در محل هم انجام می شود.

با ما در تماس باشید