خرید زیر پایی خودرو
 • 20 آذر 00
 • 3225 بازدید

خرید زیر پایی خودرو 3 بعدی

در سال های اخیر طیف وسیعی از اکسسوری های خودرو و لوازم جانبی برای نگهداری بهتر از آن  به بازار عرضه شده است. یکی از پر فروشترین و البته کاربردیترین این محصولات، زیر پایی مدل 3 بعدی و روکش صندلی خودرو است. در زمان خرید زیر پایی خودرو و دیگر محصولات باید ویژگی های آن ها را بشناسید تا تصمیم درستی بگیرید.

اکسسوری های خودرو با توجه به مدل خودرو ها و خواست مشتریان همیشه در حال به روز شدن هستند. به همین خاطر زیر پایی های قدیمی جای خود را به طرح های 3 بعدی داده‌اند. 

انتخاب و خرید اکسسوری های خودرو

محصولات جانبی خودرو از جمله روکش صندلی، چرم فرمان و کف پوش خودرو همگی برای این منظور طراحی شده‌اند که عمر خودرو افزایش یابد در حالی که هزینه های نگهداری از آن کاسته شود. اما در بازار نمونه های مختلفی از این محصولات موجود است. برای همین در هنگام خرید زیر پایی خودرو یا اکسسوری های دیگر دچار تردید خواهید.

اگر نتوانید ویژگی های یک محصول خوب را از بد تشخیص دهید، در نهایت بودجه‌ای که در نظر گرفتید به درستی خرج نخواهد شد و پشیمانی از خرید را به بار می‌آورد. تشخیص سطح کیفیت چنین کالا هایی به هیچ وجه کار سختی نیست. خودتان به راحتی می‌توانید به تنهایی در میان کوهی از محصولات، بهترین آن را برگزینید.

در ابتدا ویژگی های اصلی یک روکش صندلی استاندارد را خواهیم بر شمرد. ساده‌ترین ویژگی که از روکش صندلی خودرو انتظار دارید این است که صاف و شیک روی ندلی ها بنشیند و در هماهنگی با طراحی داخلی اتاق خودرو باشد. برای شناسایی این محصول عالی به ویژگی هایی مانند دوخت، رنگ بندی، جنس، روش تمیز کردن و … باید توجه داشته باشید.

جنس های مختلفی برای خرید روکش صندلی در بازار  عرضه شده‌اند. اما بهترین این محصولات از جنس های چرم و پارچه‌ای تهیه شده‌‌اند. جنس چرم شیک است و دوام و طول عمر زیادی دارد، اما نگه داری از ان نیاز به توجه بسیار دارد. از طرفی جنس پارچه‌ای قابلیت شست و شو دارد و جاذب گرما نیست.

برش های هر تکه از روکش صندلی باید بر اساس صندلی استاندارد خودرو انجام شود. سپس با دوختی ظریف، با نخ محکم و هم رنگ این تکه ها به یکدیگر متصل شوند. بهتر است بدانید که هر چه تعداد تکه های یک ست روکش بیشتر باشد، دقت دوخت و برش آن هم بیشتر است.

می‌توانید برای خرید روکش صندلی ماشین روی میلاد کاور حساب کنید!!!😎😎😎

اگر برای  خرید زیر پایی خودرو مشخصات مهم آن را بدانید می‌توانید، انتخاب درستی داشته باشید. زیر پایی خودرو نباید از زیر پای سر نشینان، به ویژه زیر پای راننده، نلغزد. همچنین عمر طولانی داشته باشد و بر اثر رطوبت و آلودگی هایی مانند گل لک نکند و پاره نشود.

یک ویژگی دیگر که برای زیر پایی باید در نظر بگیرید، قالب آن است که باید منطبق بر طراحی کف خودرو باشد. به همین خاطر باید به سراغ طراحی های جدیدتر و مدل های سه بعدی با شیار های ضد لغزش در قسمت زیرین بروید. همچنین بایستی مقاومت بالایی در برابر خوردگی و ساییدگی داشته باشند.

قابلیت انعطاف ‌پذیری دیگر خصوصیتی است که یک محصول کار آمد باید داشته باشد. کفپوش یا همان زیر پایی خودرو همواره در معرض تکان خوردن است. به همین خاطر اگر به قدر کافی منعطف نباشد در اثر خم شدن به آسانی می‌تواند دچار ترک‌ و شکستگی شود. از طرفی اگر بیش از اندازه نرم باشد هم از زیر پا  حرکت کرده و دیگر کاربردی ندارد.

آشنایی با خرید زیر پایی خودرو مدل 3 بعدی

با توجه به حساسیت صاحبان خودرو نسبت به تمیز نگه داشتن خودرو استفاده از کالایی مانند زیر پایی خودرو بهترین پیشنهاد به آن ها به شمار می‌رود. زیر پایی ها در هر مدلی که باشند سبب سهولت در نظافت خودرو و کاهش وقت و انرژی برای تمیز کردن خودرو خواهند شد.

زیر پایی های ۳ بعدی جدیدترین نسل کفپوش هایی هستند که برای خودرو ها طراحی شده‌اند. این سری از محصولات به صورت فابریک با طراحی دقیق و استاندارد برای هر خودرو منحصرا تولید می‌شوند. در کنار بهبود طراحی و انطباق بیشتر زیر پایی با کف خودرو، جنس آن ها نیز تغییرات مثبتی را داشته است.

 در گذشته بیشتر از زیر پایی های لاستیکی استفاده می‌شد که دارای عیب های مختلفی بودند. برای بر طرف کردن همین مشکلات تولید کنندگان به سراغ طراحی های سه بعدی، با استاندارد شبیه به کفی خودرو روی آوردند. خلاف کف پوش های قدیمی که به صورت یونیورسال ساخته می‌شدند، زیر پایی های نسل جدید به صورت جز به جز طراحی شدند.

تفاوت های نسل جدید و نسل های قدیمی و به اصطلاح یونیورسال تنها به ظاهر و رنگ بندی ختم نمی‌شد. گاهی این زیر پایی ها سبب بروز خطراتی برای رانندگان می‌شدند. به طور مثال می‌توان به گیر کردن پدال های خودرو زیر پای راننده مانند پدال گاز و ترمز اشاره به لبه‌ی زیر پایی اشاره کرد. در نسل جدید زیر پایی راهکار های مناسبی برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی پیش بینی شده است.

از دیگر تمایز هایی که در هنگام  انتخاب و خرید زیر پایی خودرو مدل سه بعدی و نسل های قدیمی وجود دارد، تا نخوردن مدل های سه بعدی است.  در حقیقت به علت به وجود آمدن اصطکاک بین کفی و کفپوش در جای خود ثابت باقی می‌ماند. به علاوه شیار هایی در زیرشان طراحی شده است که به هیچ وجه سُر نخواهند خورد.

مشکل دیگری که در مدل های قدیمی دیده شده است این است که زود خراب می‌شوند. بر اثر تغییرات آب و هوایی و یا ایجاد رطوبت، در عرض چند ماه تک تکه شده و پاره می‌شوند. برای همین در فروشگاه میلاد کاور امکان خرید زیر پایی خودرو با بهترین جنس فراهم شده است. مواد اولیه ساخت این محصولات از بهترین نوع هستند. بر اثر گرما بوی نامطبوع از خود منتشر نمی‌کنند.

بهترین انتخاب و خرید زیر پایی خودرو آن است که بر اساس مدل هر خودرو طراحی شود. در گذشته به علت برش های کلی که انجام می‌شد، احتمال تابیده شدن و یا تکان خوردن کفپوش ها بیشتر بود. اما مدل های سه بعدی به صورت منحصر به فرد برا هر خودرو با توجه به تمام جزئیات ساخته می‌شوند.

شما می‌توانید با اطمینان از کیفیت و طراحی های استاندارد برای خرید زیر پایی خودرو برای انواع مدل های خودروی موجود در بازار ایران به میلاد کاور اعتماد کنید. فروشگاه میلاد کاور شرایطی از جمله ارسال به سراسر کشور و ضمانت کیفیت را هم برای آسودگی خیال مشتریان گرامی فراهم کرده است.

خرید زیر پایی خودرو

بهترین انتخاب و خرید زیر پایی خودرو آن است که بر اساس مدل هر خودرو طراحی شود. در گذشته به علت برش های کلی که انجام می‌شد، احتمال تابیده شدن و یا تکان خوردن کفپوش ها بیشتر بود. اما مدل های سه بعدی به صورت منحصر به فرد برا هر خودرو با توجه به تمام جزئیات ساخته می‌شوند.

شما می‌توانید با اطمینان از کیفیت و طراحی های استاندارد برای خرید زیر پایی خودرو برای انواع مدل های خودروی موجود در بازار ایران به میلاد کاور اعتماد کنید. فروشگاه میلاد کاور شرایطی از جمله ارسال به سراسر کشور و ضمانت کیفیت را هم برای آسودگی خیال مشتریان گرامی فراهم کرده است.

 

برچسب‌ها :
 • پاسخ
  ? Привет,на ваши данные подготовили приз. Пройдите на нашем сайте >> https://forms.yandex.ru/cloud/62b71344c25bba4c3d308826/?hs=8fe3170f35eca351c3cfe0f687a6bb08& ? 2 سال پیش

  77txvd

 • پاسخ
  ? Сообщение,Ha имя oтпpaвили пoдapoчeк. Пepeйдитe пo ccылкe дaлee ->> https://forms.yandex.com/cloud/63147fd81a862292755fbcc5/?hs=8fe3170f35eca351c3cfe0f687a6bb08& ? 2 سال پیش

  cw2rnj

 • دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  enemad-logo
  با ما در تماس باشید